Novinky

Bronz na MČR

5.5.2024

Včera Adam na MČR v běhu do vrchu v Jánských Lázních vybojoval svoji první republikovou medaili, když doběhl na 3. místě.

MČR v půlmaratonu

14.4.2024

Včera Adam na MČR v půlmaratonu vybojoval časem 1:10:32 8. místo.

Běh Lužánkami

24.03.2024

Včera Adam poprvé zvítězil v Lužánkách na netradiční trase v čase 25:28.

Ludgeřovická 15

3.3.2024

Včera Adam zvítězil na Ludgeřovické 15. Taťka získal v kategorii bronz.

Test Běh a Stonavský důlní přebor

17.2.2024

Dnes jsme běželi Test běh. Adam zaběhl solidních 31:53, Filip 39:01. Taťka závodil na Stonavském důlním přeboru.

Nerezová Radostická 10

21.01.2024

Včera Adam zavítal na BBP do Radostic a zvítězil v čase 35:30.

Sváteční závodění

2.1.2024

Na silvestra Adam vylepšil výrazně vlastní traťový rekord v Karviné na 10km na 32:23. 26.12. v Horní Suché Filip obsadil 3 místo a taťka opět zvítězil ve věkové kategorii.

MČR v přespolním běhu

26.11.2023

Včera Adam předvedl na krosu v Dříteči famózní výkon. Doběhl na velmi pěkném 8. místě.

Hornická desítka

5.11.2023

Včera se běžela Hornická desítka. Filip si zaběhl nový osobní rekord 35:11. Adamovi se závod tolik nepodařil, ale i tak z toho bylo 31:41 a 8. místo.

Havířovská 10

16.10.2023

Včera v Havířově Filip vybojoval na 5km 2. místo za 17:07 a Adam v hlavním závodě na 10km 4. místo za 30:54.

Test Běh

30.9.2023

Dneska Filip běžel desítku v Modřicích a o pár vteřin si posunul osobní rekord na 36:17.

MČR v silničním běhu

24.9.2023

Dnes Adam na MČR v Běchovicích vybojoval 11. místo v čase 31:57.

Pípa a AMČR

7.9.2023

V sobotu se běžel již 50. ročník legendární Slavkovské pípy. Adam vybojoval 3 místo. Pár dní na to běžel v Olomouci na AMČR 5000m a bylo z toho 5. místo.

4. kolo I. ligy

29.8.2023

Na posledním ligovém kole si Adam vyzkoušel poprvé trojboj a bylo z toho 26 bodů a 2 osobní rekordy.

MČR na dráze

30.7.2023

Včera Adam v Táboře na MČR potvrdil papírové předpoklady a obsadil 6. místo na trati 3000m překážek.

3. prázdninový mítink

25.7.2023

Včera bylo na programu na Morendě 3000m. Adam vylepšil svůj rekord stadionu na 8:55.34, Filip zaběhl 10:24.56. Na závěr jsme ještě běželi štafetu 4x800m.

2. prázdninový mítink

4.6.2023

Včera se běžela na Morendě míle. Adam neúspěšně atakoval rekord stadionu časem 4:28.89, Filip zaběhl 5:06.78.

1. prázdninový mítink

10.7.2023

Dnes běžel Adam 2000m na mítinku na Morendě. Byl z toho nový osobák 5:41.11

3. kolo I. a II. ligy

10.7.2023

24.6. proběhlo 3. kolo atletické ligy. V Ostravě si Filip vylepšil osobák na 10000m časem 38:13.89 a v Olomouci Adam podal famózní výkon, když poprvé stlačil čas na 5000m pod 15min.

Mistrovství Moravy a Slezska

4.6.2023

Dnes si Adam v Břeclavi na MMaS výrazně vylepšil osobák na 3000m SC časem 9:23.60.

Test Běh

4.6.2023

Včera Filip testoval formu v Modřicích na 10km trati. Bylo z toho velmi pěkných 38:15.

2. kolo I. a II. ligy

28.5.2023

Včera v Šumperku na druhé lize Filip zaběhl 5000m za 18:18.43 a 1500m za 4:46.85. Dnes si Adam v Třinci vylepšil PB na steeplu na 9:35.75 a na 1500m finišoval za 4:06.29.

Vltava RUN

14.5.2023

Dnes Adam s AKBK dokončil štafetový závod Vltava RUN na 3. místě. Střihl si u toho 4 úseky a celkem 50km ve velmi solidním tempu.

1.kolo II. ligy

14.5.2023

Včera Filip závodil v Hranicích na 1. kole. Po nemoci předvedl 11:42.37 na steeplu a 4:57.91 na 1500m. Na konec ještě běžel štafetu 4x100m a celkově posbíral 8,5 bodu.

Test Běh

6.5.2023

Dnes jsme testovali formu na 5km v Modřicích. Adam zaběhl 15:38, Filip 18:24.

MČR na 10000m

17.1.2023

Včera proběhlo v Žilně MČR v běhu na 10000m. Adam obsadil fantastické 6. místo v novém osobním rekordu 30:53.94.

Velikonoční závodění

10.4.2023

V sobotu Filip testoval formu v Modřicích na 10km a bylo z toho solidích 40:21. V neděli Adam zaběhl fantastickou 12minutovku, když pokořil hranici 4km.

25.03.2023

Dnes Adam otevřel jarní část sezóny v Lužánkách. Po tréninkovém deficitu z toho bylo solidní 2. místo za 25:05.

Mistrovství revíru

17.1.2023

V sobotu se běželo Mistrovství revíru, které bylo součástí zimního poháru. Adam s přehledem zvítězil před oddílovým kolegou Vaškem.

Zimní běžecký pohár

10.1.2023

Koncem roku si Adam v rámci tréninku zaběhl 2 závody Zimního běžeckého poháru "Karvinského revíru". V obou s přehledem zvítězil.

Hornická 10

05.11.2022

Včera Adam zakončil sezónu na Hornické desítce. Po problematickém minulém týdnu to stačilo na vylepšení osobního rekordu o 2s na 31:20.

17.10.2022

Včera Adam v Havířově útočil na traťový rekord. Ten mu bohužel unikl, ale odměnil se novým osobním rekordem 31:22 a vítězstvím.

Vokolo priglu

08.10.2022

Dnes se Adam proběhl Vokolo priglu a vybojoval krásné 2. místo jenom 34s za Jirkou Homoláčem.

Singelloop Utrecht

03.10.2022

Včera Adam bojoval o nový osobák na 10km v ulicích nizozemského Utrechtu. Bohužel se nepodařilo a svoje dosavadní maximum (31:40) "pouze" vyrovnal, což stačilo na 13. místo.

Běh rodným krajem E.Z.

17.09.2022

Dnes se konal Běh rodným krajem Emila Zátopka. Na náročné trati z Kopřivnice do Rožnova vybojoval Adam v zahraniční konkurenci skvělé 2. místo.

Birell Grand Prix

04.09.2022

Včera Adam běžel v Praze Birell Grand Prix a zaběhl čas jenom pár vteřin od svého osobního rekordu.

4. kolo I. a II. ligy

22.08.2022

O víkendu proběhly poslední ligová kola. V Břeclavi podal Adam famózní výkony a vylepšil si 2 osobní rekorky. V Třinci se Filip marně pokoušel navázat na úspech z kilometru v Brně.

MČR Jánské Lázně

08.08.2022

Včera se Adam zúčastnil MČR v dlouhém horském běhu v Jánských Lázních a obsadil krásné 8. místo.

4. Prádninový mítink

01.08.2022

Po více jak dvou letech se dnes Filip představil v závodě na dráze. Na trati 1000m překvapil (hlavně sám sebe) časem 3:04.

Vrchařský dvojboj

31.07.2022

Tento víkend se konaly Běh na Lysou horu a Běh na Kozubovou. Adam se rozhodl běžet oba závody a získal 3. místo na Lysé a 2. na Kozubové.

3. Prádninový mítink

31.07.2022

V pondělí proběhl již 3. prádninový mítink. Adam časem 9:00.61 překonal vlastní rekord stadionu na trati 3000m.

2. Prádninový mítink

18.07.2022

Dnes se na Morendě běžela anglická míle. Adam v sólo závodě zaostal pouze o 1,3 sekundy za rekordem stadionu časem 4:29.7.

1. Prádninový mítink

11.07.2022

Dnes se konal 1. Prádninový mítink. Adam zaběhl na trati 2000m velmi solidní čas 5:44 a skončil druhý za svým havířovským parťákem Vaškem.

MČR v atletice Hodonín

07.07.2022

Trochu se zpožděním přinášíme informace o MČR. V náročném závodě Adam doběhl na pěkném 12. místě.

Blíží se MČR v atletice

22.06.2022

V pátek 24.6. se v 19:45 Adam postaví na start závodu na 5000m na Mistrovství České republiky. Držte palce.

České akademické hry

16.06.2022

Dnes se v Českých Budějovicích konaly České akademické hry. Adam zaběhl v těžkých podmínkách solidních 15:37.73 a skončil 5.

3.kolo I.ligy

12.06.2022

Včera se v Uherském Hradišti uskutečnilo 3.kolo I.ligy. S vypětím všech sil Adam vybojoval 1. misto na 5000m a v závodě na 1500m si vytvořil osobák o 2 vtěřiny.

Krátká rekapitulace 2022

04.06.2022

Rok 2022 začal velmi dobře, když Adam obsadil 3. místo na Pečecké 10. Poté absolvoval MČR v půlmaratonu a na 10 000m kdy obsadil 13. místo. V posledních týdnech se již taky rozjela atletická liga.